עיצוב אתר אינטרנט
עיצוב ופיתוח אתר מותאם אישית.

אתם לקראת תהליך של עיצוב ובניית אתר חדש ובטח שואלים את עצמכם איך לעשות את זה נכון וכיצד לבחור חברה לעיצוב אתרים. אז נעים מאוד, סטודיו 972, עם ניסיון של מעל 10 שנות פעילות אפשר להגיד שראינו הכל… תהליך מסודר של עיצוב אתר יאפשר לכם לכבוש יעדים, להתבלט, להפוך להיות חד קרן ולהגשים את החזון העסקי והשיווקי שלכם. בתהליך זה נחקור לעומק, נאפיין קהלים ומטרות, נתכנן את האתר, נעצב אותו בהתאם לרוח המותג, נפתח אותו תוך חשיבה פרקטית על היישום בפועל ולמעשה, נאפשר לאתר שלכם להיות הסוכן הכי טוב שלכם! 

איפיון צרכים

לתכנן, לעצב, לבנות, להגשים מטרות.

לכל מכתב יש נמען, לכל אתר יש קהל, אנו כסטודיו לעיצוב אתרים נחקור לעומק וננתח את הנתונים שיאפשרו לנו להבין איך לתכנן ולעצב את האתר בצורה הכי נכונה, כזו שתגשים את היעדים. אז בין אם מדובר באתר מכירות, אתר תדמית או במנוע לאסיפת ״לידים״ תהליך מותאם אישית יהפוך כל אתר פשוט לחד קרן, אז שנתחיל?

steps

Steps

Step 1

איפיון צרכים

בשלב זה נבין וננתח לעומק את צרכי האתר, צרכי העסק, האופי שלו, סט המטרות והמתחרים

Step 2

תכנון מפת האתר

בשלב זה נביא לידי ביטוי את התוכנית למימוש האתר, תכנון המבנה, הלוגיקות והתרחישים השונים

Step 3

עיצוב ופיתוח

זה השלב הכייפי, בשלב זה אנחנו נותנים חיים לאתר והופכים אותו למשהו מאוד מזוהה עם המותג ומאוד לא סטנדרטי.

Projects

פרויקטים

FAQ

FAQ

עיצוב מקצועי יוצר חווית משתמש, מושך את הלקוחות לאתר וכן, גורם להם להישאר באתר פרק זמן משמעותי. מכיוון שלכל הפרמטרים שהוזכרו לעיל ישנה השפעה על דירוג האתר בגוגל ובהתאם לכך, על המיקום שלו בין תוצאות החיפוש של גוגל בעת חיפוש רלוונטי של גולש, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב האתר ולאפשר לו להיות אתר שבולט מבחינה ויזואלית, אתר שנעים לגלוש בו, אתר שמאפשר לגולשים לגלוש בצורה הנוחה ביותר ויוצר להם חווית משתמש נעימה וכן, אתר שגורם ללקוחות פוטנציאלים לחזור אליו שוב ושוב בשל החוויה שהוא מעניק לגולשים. 

מכיוון שעיצוב הוא דבר כל כך חשוב ומשמעותי בתהליך בניית אתר לעסק, אין ספק שאסור להתפשר על אנשי המקצוע הרלוונטיים לביצוע העבודה.

עיצוב אתר אינטרנט היא עבודה שחייבת להתבצע בצורה המקצועית ביותר, אך מעבר לכך, בכדי לעצב אתר תדמית כפי שצריך, יש לבחור אנשי מקצוע בעלי חוש דמיון מפותח ויצירתיות פורצת גבולות. סטודיו 972 אשר הוקם בשנת 2011, מעניק לכל עסק את האפשרות לעצב את האתר שלו ברמה הגבוהה ביותר ולהפוך כל דבר פשוט, לדבר ייחודי. עבודה עם סטודיו 972 תאפשר לכם לקבל בסופו של התהליך אתר שמעוצב בהתאם לצרכי העסק ובהתאם למטרות העיצוב, עם טוויסט עיצובי מיוחד המאפיין את העבודות של הסטודיו.

 

אין ספק שחלק מהותי מאוד מתהליך בניית אתרי אינטרנט הוא תהליך עיצוב האתרים. אתר לא מעוצב בצורה מספיק איכותית, אתר שלא מעוצב באופן אשר תואם את מיתוג העסק או את צרכי העסק באופן כללי, הוא אתר שלא ימשוך אליו לקוחות פוטנציאלים ויגרום להם להבין שכדאי לבחור דווקא בעסק על פני העסקים המתחרים לו. מעבר לכך, אתר שלא מעוצב בצורה הטובה ביותר לא ידורג במיקום גבוה על ידי האלגוריתם של גוגל ובהתאם לכך, תהליך הקידום שלו בגוגל יפגע. לכן, אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם, עליכם לחפש את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עיצוב אתרי אינטרנט. אנשי מקצוע שיבינו את הראש שלכם, שידעו לאן לכוון בדיוק בעיצוב שלהם ושיודעים כיצד לבצע כל עבודת עיצוב ברמה גבוהה, יסייעו לאתר של העסק שלכם להיות אתר פופולארי ונבחר על ידי קהל גולשים גדול.

בתהליך בניית אתר אינטרנט עיצוב האתר אינטרנט מהווה חלק קריטי להצלחת האתר. הוא חייב להיות ייחודי, בהתאם לצרכים של העסק שלכם, למיתוג של העסק שלכם, לחוויית המשתמש. אין ספק שלעיצוב שמתבצע בצורה איכותית יש לא מעט יתרונות:

  1. ראשית כל, כיום כל אתרי האינטרנט מחייבים נגישות. עיצוב אתר וורדפרס שם דגש על ניגודיות בצבעים הרלוונטית עבור עיוורי צבעים, גודל טקסט באתר הרלוונטית לאנשים בעלי קשיי ראייה. עיצוב נכון ואיכותי ייצור אתר נגיש יותר עבור העסק שלכם.
  2. חיזוק המותג – אתר המעוצב נכון מכיל חשיבה אסטרטגית על אופן וצורת הפניה לקהל הלקוחות, פענוח השפה הויזואלית בצירוף תוכן איכותי מהווה כלי להגדלת המכירות וקידום שירותים.
  3. יתרון חשוב נוסף הוא כמובן חווית המשתמש של הגולשים באתר. המטרה של כל עסק היא לגרום לכמה שיותר גולשים שמהווים את קהל היעד הפוטנציאלי שלו להיכנס לאתר. אולם, לא די בכניסת כמות משמעותית של גולשים לאתר, אלא, המטרה היא שהגולשים יישארו כמה שיותר זמן באתר ויראו מה יש לאתר להציע להם ולמה כדאי לבחור דווקא בעסק המדובר על פני המתחרים שלו. עיצוב חווית משתמש רלוונטי מאוד גם עבור דירוג האתר על ידי גוגל. כאשר גוגל מזהה אתר שגולשים נשארים בו פרק זמן משמעותי וכן, כאשר האלגוריתם של גוגל מזהה אתר שהעיצוב שלו איכותי, שהוא מותאם גם למובייל מבחינת העיצוב שלו ועוד, הוא ידרג אותו גבוה יותר לעומת אתרים אחרים, דבר שיאשר לו להופיע בין תוצאות החיפוש הראשונות בעת חיפוש רלוונטי של גולש. ניתן לומר כי עיצוב אתרים איכותי משפיע גם על קידום האתר ולכן, אין ספק שכדאי מאוד להשקיע בו.
  4. יתרון רביעי טמון כמובן בידיעה שלעסק יש ערוץ תפוצה ומכירות נוסף אשר יכול להפנות אליו לקוחות שמתעניינים במוצריו או בשירותיו מתוך ידיעה ברורה שהאתר יספק לכם חווית גלישה, מעבר למידע הברור שהם זקוקים לו שגם אותו הם יקבלו באתר.
 

בשלב הראשון, על מנת שיהיה בסיס איכותי לעיצוב האתר, אנשי המקצוע העוסקים בעיצוב האתר יפגשו עם הלקוח, יקבלו את כל המידע אודות צרכי הלקוח, קהל היעד שלו, מטרות העיצוב ועוד. בתהליך זה גם יתבצע תיאום ציפיות בין הצוות לבין הלקוח וכן יקבע לוח זמנים עם אבני דרך, מועדים שונים לכל שלב בעיצוב, האופציה לתיקונים ועוד.

לאחר שמקבלים את כל המידע מהלקוח, מתבצע מחקר נוסף שבמהלכו בודקים מהי האסטרטגיה של המותג, באיזה צבעים העסק משתמש עבור המיתוג שלו, הלוגו שלו ועוד. בשלב הזה גם יתבצע השרטוט הראשוני. השרטוט הראשוני יוצג כסקיצה ללקוח והוא יחליט האם יש צורך לבצע שינויים שונים והאם הקונספט ״פוצח״ ומשם מעבר לעיצוב מלא

בחר שפה:

אוהבים לעצב פיקסל פרפקט?

מלאו את הפרטים, צרפו תיק עבודות עשיר ומושקע, צרפו קורות חיים ובואו להיות חלק מאיתנו… יהיה כיף

העלה קורות חיים