עיצוב ואפיון מערכות

בעולם בו תהליכים עסקיים מרוכזים במערכות מידע וקצב ואיכות הפעולות משפיעים על תפוקת העסק קיים צורך בתכנון ועיצוב מקיף (ux/ui), כזה שיאפשר בקלות לתעד תהליכים, ליצור נתיבי פעולה, להיות אינטואיטיבי ומותאם לכל הרשאות המשתמשים ובעיקר להיות יעיל, חכם ופשוט לתפעול.

איפיון תהליכים בארגון

כאשר מתודולוגיה ועיצוב נפגשים

ארגונים שונים עובדים בשיטות מגוונות, תהליכים אוטומטיים עשויים לשפר את התפוקה בארגון ולהצביע על כשלים ומכשולים. איפיון תהליכים בארגון יאפשר למקסם את התהליכים ולגרום לשיפור הפוטנציאל הגלום בו בעוד שעיצוב מוקפד יאפשר למשתמשים עבודה רציפה, ברורה ונעימה לשימוש. שילוב נכון של ux עם ui יהפוך את הממשק לכלי עבודה של ממש. 

steps

Steps

Step 1

הכרת הארגון

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא הכרות עם הארגון, סריקת הבעיות ודרכי הפעולה לצד הצבת מטרות ולתוכנה. כמו כן, בהתאם לתהליך ההכרות וסריקת הבעיות, פיתוח חשיבה שתוביל לפתרון בעיות שונות באמצעות המערכת.

Step 2

מחקר ואיפיון - UX

בשלב זה מאפייני הסטודיו מנתחים את הנתונים ובונים איפיון מערכות המבוסס על תובנות ונתוני הכרת הארגון. שלב זה ישמש כבסיס לשיטות העבודה החדשות ופתרון בעיות בחווית משתמש.

Step 3

יצירת UI

לאחר האיפיון יוצרים קונספט עיצובי, כזה שיהיה מזוהה עם ערכי המותג אבל בו בזמן יהיה נח ונעים לשימוש חוזר, להבדיל ממשקים אחרים, מערכת צריכה להיות שמישה לפעולות יומ-יומיות ולכן העיצוב צריך להיות תחת הנדסת אנוש מוקפדת.

Projects

פרויקטים