יצירת סרטון אנימציה עם סטודיו 972

אין ספק שסרטוני אנימציה לעסקים הפכו במהלך השנים האחרונות לפופולאריים מאוד. לסרטוני אנימציה איכותיים יש יכולת לשווק עסקים בצורה הטובה ביותר. אם אתם מעוניינים ליצור סרטון אנימציה עבור העסק שלכם, כדאי שתבחרו בטובים ביותר בתחום. סטודיו לאנימציה 972 אשר הוקם בשנת 2011, ייצור עבור העסק שלכם את סרטון האנימציה הייחודי ביותר מכל הבחינות

animal

פרויקטים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
יצירתיות ללא גבולות לעסקים

בעולם המודרני שאנו חיים בו, תוכן מבוסס וידיאו הוא תוכן פופולארי מאוד לצורך שיווק וקידום עסקים. באמצעות סרטי אנימציה ניתן להעביר מסרים בצורה ברורה יותר ומדויקת יותר, כמו כן, הם מציעים חוויה נעימה לצופה וכאשר הם מופקים ברמה גבוהה, הם תופסים את העין של כל אדם שצופה בהם והמסרים שבסרט חודרים לתודעתו באופן מהיר ויעיל.

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם להפיק סרטון תדמית או סרטון שיווקי לעסק שלכם כסרט אנימציה הנה כמה יתרונות לסרטוני אנימציה עבור עסקים:

  1. סרט אנימציה לעסקים מאפשר לכל עסק לספר את הסיפור שלו בצורה היצירתית ביותר. אין בסרט אנימציה מגבלות כלשהן או גבולות וניתן להעביר באמצעותו את המסרים המורכבים ביותר, בצורה פשוטה וקלילה.

  2. אחד היתרונות של סרטי אנימציה לעסקים הוא הכוח של הסרטים הללו להגיע למגוון קהלי יעד. אין אדם שלא אוהב סרטי אנימציה. על אף שלכאורה מדובר על סרטים שרלוונטים לפלח אוכלוסייה צעיר, גם אנשים מבוגרים מתחברים מאוד לסרטוני אנימציה ויכולים להנות מהם מאוד. לכן, כאשר עסק בוחר להעביר את המסרים שלו בסרטון אנימציה שייוקי או תדמיתי, הוא מאפשר לקהל יעד גדול יותר להתחבר לסרט, לאהוב אותו, לצפות בו מתחילתו ועד סופו מבלי להתייאש באמצע הסרט ועוד.

  3. יתרון מהותי של סרטי האנימציה הוא בעצם שניתן ליצור כל דמות, כל תפאורה שרק רוצים וכל סיטואציה באשר היא. סרטון אנימציה לא מגביל את הסרט בשום אופן ובעל העסק לא נדרש להתפשר על המיקום של צילומים לא מספיק אטרקטיבי, על שחקנים שהם לא מספיק טובים מבחינתו לצורך העברת המסר ועוד. באמצעות אנימציה איכותית ניתן ליצור הכל, פשוטו כמשמעו. אם יש לכם רעיון כלשהו לסרט, אין ספק שתוכלו ליצור אותו בצורה מושלמת כסרטון אנימציה.

  4. אם כבר מדברים על היכולת ליצור דמויות מיוחדות באמצעות סרטוני אנימציה, אחד היתרונות של יצירת דמויות ייחודיות באמצעות סרטוני אנימציה הוא שלאחר שיוצרים את הדמות המיוחדת עבור הסרטון, ניתן למתג באמצעותה את העסק ולהשתמש בה כדמות שמייצגת את העסק בכל פלייר שיווקי ועוד.

  5. סרטוני אנימציה יעלו לכל עסק פחות מסרטי וידיאו אחרים. בעוד שעבור סרטי וידיאו יש צורך בהפקה מיוחדת הכולל ניצבים, שחקנים, ימי צילום ארוכים, בחירת מיקום מתאים לצילומים ועוד, סרטוני אנימציה דורשים בעיקר את הכישרון של אנשי המקצוע העוסקים בתחום יצירת סרטים מעין אלה. סרטי אנימציה מתאימים מאוד גם עבור עסקים שהתקציב העומד על הפרק עבור הפקת סרט תדמיתי או שיווקי, הוא לא מאוד גבוה.
סרטוני אנימציה מול סרטוני וידיאו

אף עסק כבר לא יכחיש כיום כי הוידאו הוא כלי שיווקי משמעותי ביותר. כאשר יש צורך להחליט איזה סוג סרט להפיק עבור העסק, בעלי עסקים רבים תוהים מה יהיה נכון יותר עבור העסק שלכם, סרט אנימציה או סרט וידיאו. מעבר להעדפה האישית של בעל העסק, חשוב מאוד להבין כי ישנם שיקולים מקצועיים שיש לקחת בחשבון בטרם בוחרים את סוג הסרט הרלוונטי. יחד עם זאת, ניתן לומר בצורה מאוד ברורה שלסרטון אנימציה יש יתרונות על פי סרטון וידיאו רגיל, כאשר מחפשים את הדרך הטובה ביותר ליצוחר וידיאו שיווקי איכותי לעסק לפן התדמיתי או השיווקי.

 

לסרטוני אנימציה יש מספר חוזקות שאין לסרטוני וידיאו רגילים. סרטי וידיאו רגילים בניגוד לסרטוני אנימציה אינם יכולים לבטא רעיונות מסובכים בצורה מהירה וקלה. סרטי אנימציה מטיבה להסביר דברים בצורה קלילה יותר, נוחה יותר ופשוטה יותר. כמו כן, סרט וידיאו רגיל איננו מאפשר להפוך נושא משעמם או נושא קשה להבנה לנושא אטרקטיבי. גם העברת רעיונות מופשטים באמצעות סרט וידיאו הם לא דבר קל, בעוד שסרטי אנימציה מעברים בצורה הרבה יותר טובה את הרעיונות הללו שאין להם ביטוי חזותי. חשוב גם לזכור שסרט וידיאו איננו מאפשר לבצע בו יותר מדי שינויים תוך כדי תנועה, בעוד שסרטון האנימציה בהחלט מאפשר זאת.

 

אין ספק כי על אף שגם סרטי וידאו עדיין יכולים להיות מאוד פופולאריים ורלוונטים כסרטי תדמית או כסרטים שיווקיים עבור עסקים וחברות, הרי שסרטון אנימציה לוקח ובגדול מבחינת כל היתרונות שהוא מציע

סטודיו 972 מגשימים לכם חלום

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות את שירותיהן בתחום הפקת סרטוני אנימציה לעסקים, כדאי מאוד שאת סרטוני האנימציה לעסק שלכם יפיקו הטובים ביותר בתחום. סטודיו 972 אשר הוקם בשנת 2011, מציע לכל עסק את האפשרות ליצור סרטי אנימציה מדהימים, מקוריים ויצירתיים אשר ימתגו את העסק שלו באופן פנומנלי, ימשכו קהל לקוחות רחב ומשמעותי ויאפשרו לכל צופה להנות מהצפייה בסרט.

 

הסטודיו מונה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הפקת סרטוני אנימציה לעסקים. אנשי המקצוע הללו הם בעלי חוש יצירתיות, דמיון פורץ גבולות ויכולת ממשית להפוך כל מוצר או שירות של עסק למשהו שלא פגשתם עד היום. מתוך חשיבה מתוך הקופסא ורף ביצוע מהגבוהים ביותר בתחום, תקבלו בסופו של תהליך היצירה סרט מדהים, אשר יהפוך את הדבר הפשוט ביותר לדבר מיוחד. סטודיו 972 יגשימו לכם חלום ויפיקו לכם סרט אנימציה שתמיד חלמתם עליו עבור העסק שלכם.

 

אין ספק כי על אף שגם סרטי וידאו עדיין יכולים להיות מאוד פופולאריים ורלוונטים כסרטי תדמית או כסרטים שיווקיים עבור עסקים וחברות, הרי שסרטון אנימציה לוקח ובגדול מבחינת כל היתרונות שהוא מציע

האם יש לך חלום?

בואו נדבר

דילוג לתוכן