רידסטרינגס

עיצוב, מיתוג ופיתוח אתר תדמית לחברת סייבר הממפה תהליכים ופירצות אבטחה ומייצרת גריד לניהול סיכונים וניהול נכסים דיגיטלים בצורה מאובטחת יותר.

מיתוג

בתהליך המיתוג יצרנו שפה המדמה לוח חוט אדום המקשר בין אובייקט לאובייקט על מנת לספר את הסיפור סביב המותג – redstrings עם התחשבות בקהלי היעד ובצורך שעולה מן השטח.

איפיון ועיצוב

איפיון האתר ועיצובו שמר על צבעי המותג ונראות מינימליסטית שמשדרת הייטק וסייבר בו בזמן תוך התחשבות במודל העסקי (b2b) ודגש על הנגשת תכנים רלוונטיים בצורה מינימליסטית.

פיתוח

בתהליך הפיתוח יצרנו אנימציות הממחישות את ערכי המותג והמשחק שבלוח החוטים האדומים על מנת להמחיש את המסר הסופי בצורה טובה יותר, הממשק נבנה על בסיס וורדפרס ומאפשר ניהול תכנים בצורה קלה ונוחה.

redstrings

תהליכים

01

איפיון

כחלק מתהליך האיפיון חקרנו את סוגי הלקוחות, יצרנו נתיבי לקוח באתר לפי סוגי הפרסונות, איפיינו תהליכים ויצרנו גריד נח ומזמין להעברת מסרים.

02

עיצוב

בתהליך העיצוב יצרנו שפה עיצובית המשלבת אלמנטים גרפים בנראות עתידנית, יצרנו שפה המשדרת חדשנות וטכנולוגיה תוך הדגשת התוכן המקצועי בצורה שיווקית ומזמינה.

03

אנימציות

בסיום התהליך לקחנו את האלמנטים והכנסו אותם לאפטר אפקטס במטרה לתת להם חיים, להכניס בהם נופח נוסף ובעיקר להפוך את כל המרכיבים לאתר אחד שמשדר ״העתיד כבר כאן״.

האם יש לך חלום?

בואו נדבר

דילוג לתוכן