ניו אודיו

עיצוב ופיתוח אתר מכירות לענקית הסאונד – devialet שמגדירה מחדש את עולמות הפרימיום בתחום הסאונד. הפרויקט כלל הנגשת מפרטי מוצרים ויצירת חנות עם תהליכי רכישה קלים בחווית משתמש עשירה ומזמינה.

איפיון

בתהליך האיפיון יצרנו אסטרטגיה המגובה במחקר מעמיק אודות צריכת מוצרי פרימיום באון-ליין תוך הכרת הצרכים, המעטפת השירותית וצורת התהליך לרכישת מוצרי יוקרה בתחום הסאונד.

עיצוב

בתהליך זה יצרנו מבנה מינימליסטי שמאפשר למוצרים עצמם ״לספר את הסיפור״ כך שהבמה במלואה ניתנת למוצרים ולמפרטים ללא עומס עיצובי.

פיתוח

פיתוח האתר על גבי וורדפרס עם woocommerce לניהול תהליכי רכש והתממשקות לתוכנות ניהול מלאי כדוגמת פריוריטי על מנת להפוך את הפלטפורמה לכלי מכירות מסחרי מקצה לקצה.

new audio web design

תהליכים

01

איפיון

כחלק מתהליך האיפיון חקרנו את סוגי הלקוחות, יצרנו נתיבי לקוח באתר לפי סוגי הפרסונות, איפיינו תהליכים ויצרנו גריד נח ומזמין להעברת מסרים.

02

עיצוב

בתהליך העיצוב יצרנו שפה עיצובית המשלבת אלמנטים גרפים בנראות עתידנית, יצרנו שפה המשדרת חדשנות וטכנולוגיה תוך הדגשת התוכן המקצועי בצורה שיווקית ומזמינה.

03

אנימציות

בסיום התהליך לקחנו את האלמנטים והכנסו אותם לאפטר אפקטס במטרה לתת להם חיים, להכניס בהם נופח נוסף ובעיקר להפוך את כל המרכיבים לאתר אחד שמשדר ״העתיד כבר כאן״.

האם יש לך חלום?

בואו נדבר

דילוג לתוכן